Jesteś opiekunem rodzinnym? Tu znajdziesz wiedzę jak pomóc bliskim i sobie.

Jeśli jesteś opiekunem rodzinnym i poszukujesz wiedzy na temat organizacji i sprawowania opieki w domu, o różnych formach pomocy, na tym portalu znajdziesz potrzebną wiedzę.

Ciężka i nieuleczalna choroba, zwłaszcza w ostatnim etapie, to sytuacja trudna, wymagająca szczególnych form wsparcia zarówno dla osoby chorej, jak i opiekujących się nią bliskich. To czas, kiedy ważna jest nie tylko pomoc medyczna, ale także profesjonalne wsparcie psychologiczne i duchowe. Wiele osób, które decydują się, by zostać opiekunami rodzinnymi, potrzebuje wiedzy dotyczącej organizacji i sprawowania opieki w domu, o różnych formach pomocy i miejscach, gdzie mogą ją znaleźć. Z myślą o nich powstała strona Opiekun Rodzinny.

Portal www.opiekunrodzinny.pl to przewodnik stworzony przez Fundację Hospicyjną, dedykowany opiekunom rodzinnym niesamodzielnych osób dorosłych oraz dzieci. Znajdują się na nim praktyczne porady dotyczące opieki, ale także sposobów na to, jak w tym trudnym i wymagającym czasie zadbać o siebie. Opiekunowie mogą także podzielić się własnym doświadczeniem.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wejdź na stronę: www.opiekunrodzinny.pl

0 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>